• Pekarna in kava bar KuzmičFrontLab d.o.o.KratchowillPetrolGeneraliKratchowillPekarna in kava bar KuzmičSGPZavarovalnica Triglav, d.d.SGPPetrolHakl ITMlinopekSGPImo-RealPetrolIntering holdingEnergija plusIntering holdingAltaAvto RajhSpovanoGeneraliFrontLab d.o.o.PanvitaJože ŽagarPekarna in kava bar KuzmičPanvitaPranglIntering holdingHakl ITAvto RajhGeneraliZavarovalnica Triglav, d.d.VigrosAltaFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.SGPHakl ITVigrosPanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.Energija plusFrontLab d.o.o.PranglZvezdaSpovanoGeneraliZvezdaPanvitaImo-Real

Sezona 2010/2011

Avto Rajh Tournament

Maximusov turnir

1. DOL

1. krog (02.10.2010 18:00:00)

GO Volley : Krka (3 : 0) 25:21, 28:26, 25:14
Murexin : UKO Kropa (0 : 3) 16:25, 28:30, 20:25
Duol : Calcit Volleyball (0 : 3) 20:25, 23:25, 15:25
Gokop Fram : Maribor (3 : 1) 25:9, 25:23, 24:26, 25:16
Triglav Kranj : Panvita Galex (3 : 0) 27:25, 25:18, 25:17

2. krog (06.10.2010 20:00:00)

Krka : Panvita Galex (0 : 3) 18:25, 22:25, 19:25
Maribor : Triglav Kranj (0 : 3) 17:25, 21:25, 20:25
Calcit Volleyball : Gokop Fram (3 : 0) 25:22, 27:25, 25:19
UKO Kropa : Duol (0 : 3) 19:25, 16:25, 23:25
GO Volley : Murexin (3 : 1) 25:22, 25:19, 28:30, 25:21

3. krog (09.10.2010 19:00:00)

Murexin : Krka (0 : 3) 22:25, 18:25, 21:25
Duol : GO Volley (0 : 3) 17:25, 18:25, 20:25
Gokop Fram : UKO Kropa (3 : 2) 25:21, 18:25, 25:18, 17:25, 15:12
Triglav Kranj : Calcit Volleyball (1 : 3) 25:20, 23:25, 23:25, 13:25
Panvita Galex : Maribor (3 : 0) 25:11, 25:13, 25:14

4. krog (13.10.2010 20:00:00)

Calcit Volleyball : Panvita Galex (3 : 0) 25:23, 25:21, 25:17
Krka : Maribor (0 : 3) 23:25, 24:26, 19:25
UKO Kropa : Triglav Kranj (3 : 0) 25:20, 25:22, 25:21
GO Volley : Gokop Fram (3 : 0) 25:20, 25:20, 25:16
Murexin : Duol (3 : 2) 21:25, 25:21, 25:19, 24:26, 15:12

5. krog (23.10.2010 19:00:00)

Maribor : Calcit Volleyball (0 : 3) 14:25, 17:25, 10:25
Duol : Krka (3 : 2) 25:18, 22:25, 21:25, 25:17, 15:11
Gokop Fram : Murexin (3 : 0) 25:21, 25:14, 25:20
Triglav Kranj : GO Volley (3 : 1) 25:22, 20:25, 25:22, 25:15
Panvita Galex : UKO Kropa (3 : 1) 17:25, 25:22, 25:23, 25:15

6. krog (30.10.2010 19:00:00)

Krka : Calcit Volleyball (1 : 3) 20:25, 25:19, 21:25, 18:25
UKO Kropa : Maribor (3 : 0) 25:17, 25:17, 25:22
GO Volley : Panvita Galex (3 : 0) 25:23, 25:20, 26:24
Murexin : Triglav Kranj (3 : 2) 25:20, 17:25, 21:25, 25:19, 15:8
Duol : Gokop Fram (2 : 3) 25:22, 26:24, 23:25, 8:25, 9:15

7. krog (06.11.2010 20:00:00)

Gokop Fram : Krka (3 : 0) 25:21, 25:23, 25:17
Triglav Kranj : Duol (3 : 1) 25:20, 25:21, 23:25, 25:23
Panvita Galex : Murexin (3 : 1) 25:18, 25:20, 23:25, 27:25
Maribor : GO Volley (0 : 3) 12:25, 14:25, 23:25
Calcit Volleyball : UKO Kropa (0 : 3) 29:31, 19:25, 21:25

8. krog (13.11.2010 19:00:00)

Krka : UKO Kropa (1 : 3) 16:25, 16:25, 25:22, 20:25
GO Volley : Calcit Volleyball (1 : 3) 22:25, 25:22, 16:25, 20:25
Murexin : Maribor (1 : 3) 25:19, 23:25, 24:26, 18:25
Duol : Panvita Galex (1 : 3) 25:22, 20:25, 20:25, 17:25
Gokop Fram : Triglav Kranj (3 : 2) 25:16, 21:25, 25:18, 23:25, 15:13

9. krog (20.11.2010 17:30:00)

Triglav Kranj : Krka (3 : 0) 26:24, 25:23, 25:20
Panvita Galex : Gokop Fram (3 : 0) 25:19, 25:17, 25:21
Maribor : Duol (3 : 2) 17:25, 25:23, 25:18, 21:25, 15:12
Calcit Volleyball : Murexin (3 : 0) 25:21, 25:17, 25:13
UKO Kropa : GO Volley (0 : 3) 17:25, 16:25, 20:25

10. krog (27.11.2010 19:00:00)

Krka : GO Volley (0 : 3) 21:25, 15:25, 20:25
UKO Kropa : Murexin (3 : 0) 25:22, 25:18, 25:23
Calcit Volleyball : Duol (3 : 0) 25:17, 25:15, 25:21
Maribor : Gokop Fram (0 : 3) 19:25, 13:25, 14:25
Panvita Galex : Triglav Kranj (3 : 0) 25:15, 26:24, 25:22

11. krog (01.12.2010 20:00:00)

Panvita Galex : Krka (3 : 0) 25:13, 25:18, 25:20
Triglav Kranj : Maribor (3 : 0) 25:19, 25:20, 25:21
Gokop Fram : Calcit Volleyball (1 : 3) 17:25, 19:25, 25:23, 24:26
Duol : UKO Kropa (1 : 3) 17:25, 26:24, 11:25, 18:25
Murexin : GO Volley (0 : 3) 21:25, 25:27, 21:25

12. krog (03.12.2010 20:00:00)

Maribor : Panvita Galex (0 : 3) 20:25, 14:25, 22:25
Krka : Murexin (3 : 0) 25:1, 25:1, 25:1
GO Volley : Duol (3 : 0) 25:22, 25:19, 25:23
UKO Kropa : Gokop Fram (3 : 0) 25:18, 25:13, 25:18
Calcit Volleyball : Triglav Kranj (3 : 1) 21:25, 25:18, 25:21, 25:19

13. krog (11.12.2010 17:30:00)

Maribor : Krka (2 : 3) 25:19, 19:25, 22:25, 25:20, 11:15
Panvita Galex : Calcit Volleyball (3 : 1) 18:25, 25:23, 25:14, 26:24
Triglav Kranj : UKO Kropa (0 : 3) 21:25, 23:25, 19:25
Gokop Fram : GO Volley (2 : 3) 27:29, 21:25, 26:24, 25:18, 9:15
Duol : Murexin (3 : 0) 25:14, 25:17, 25:22

14. krog (18.12.2010 17:30:00)

Krka : Duol (0 : 3) 16:25, 18:25, 22:25
Murexin : Gokop Fram (0 : 3) 14:25, 23:25, 20:25
GO Volley : Triglav Kranj (3 : 2) 25:17, 37:35, 21:25, 19:25, 15:13
UKO Kropa : Panvita Galex (3 : 2) 25:17, 25:22, 23:25, 24:26, 15:12
Calcit Volleyball : Maribor (3 : 0) 25:21, 25:16, 25:19

15. krog (15.01.2011 19:00:00)

Calcit Volleyball : Krka (3 : 0) 25:17, 25:16, 25:21
Maribor : UKO Kropa (1 : 3) 15:25, 17:25, 25:18, 14:25
Panvita Galex : GO Volley (3 : 0) 25:22, 25:21, 25:22
Triglav Kranj : Murexin (3 : 0) 25:13, 25:19, 25:18
Gokop Fram : Duol (2 : 3) 25:17, 22:25, 25:18, 20:25, 17:25

16. krog (19.01.2011 19:00:00)

Krka : Gokop Fram (1 : 3) 23:25, 25:23, 16:25, 21:25
Duol : Triglav Kranj (3 : 2) 25:20, 22:25, 25:20, 23:25, 15:11
Murexin : Panvita Galex (0 : 3) 12:25, 18:25, 20:25
GO Volley : Maribor (3 : 0) 25:10, 25:13, 25:11
UKO Kropa : Calcit Volleyball (2 : 3) 22:25, 25:22, 25:23, 23:25, 14:16

17. krog (22.01.2011 )

UKO Kropa : Krka (3 : 1) 25:18, 23:25, 25:12, 30:28
Calcit Volleyball : GO Volley (3 : 0) 25:20, 25:19, 25:21
Maribor : Murexin (3 : 2) 25:13, 19:25, 18:25, 25:20, 21:19
Panvita Galex : Duol (3 : 0) 25:14, 25:15, 25:22
Triglav Kranj : Gokop Fram (3 : 1) 25:18, 25:9, 21:25, 25:22

18. krog (29.01.2011 18:00:00)

Krka : Triglav Kranj (2 : 3) 19:25, 25:21, 24:26, 25:21, 8:15
Gokop Fram : Panvita Galex (0 : 3) 20:25, 18:25, 14:25
Duol : Maribor (3 : 0) 25:21, 25:15, 25:23
Murexin : Calcit Volleyball (1 : 3) 29:31, 25:20, 23:25, 13:25
GO Volley : UKO Kropa (3 : 2) 25:16, 20:25, 25:19, 21:25, 15:12
1. Calcit Volleyball 16 2 47
2. Panvita Pomgrad 14 4 43
3. GO Volley 14 4 39
4. UKO Kropa 12 6 38
5. Triglav Kranj 9 9 30
6. Gokop Fram 9 9 26
7. Duol 7 11 21
8. Maribor 4 14 11
9. Krka 3 15 10
10. Murexin 2 16 5

3. DOL - vzhod

Modra skupina

1. krog (05.02.2011 20:00:00)

Panvita Galex : UKO Kropa (2 : 3) 21:25, 16:25, 25:18, 25:21, 14:16
Calcit Volleyball : GO Volley (3 : 1) 21:25, 25:22, 25:15, 25:20
ACH Volley : Salonit Anhovo (3 : 0) 26:24, 25:19, 25:19

2. krog (11.02.2011 20:00:00)

Panvita Galex : Calcit Volleyball (3 : 2) 25:23, 26:24, 23:25, 18:25, 15:10
UKO Kropa : Salonit Anhovo (1 : 3) 25:21, 20:25, 19:25, 23:25
GO Volley : ACH Volley (0 : 3) 20:25, 18:25, 26:28

3. krog (16.02.2011 17:30:00)

Calcit Volleyball : UKO Kropa (3 : 0) 25:17, 25:16, 25:19
ACH Volley : Panvita Galex (3 : 0) 25:15, 25:10, 25:19
Salonit Anhovo : GO Volley (1 : 3) 18:25, 22:25, 25:21, 24:26

4. krog (19.02.2011 19:00:00)

UKO Kropa : GO Volley (3 : 1) 25:18, 25:20, 30:32, 25:10
Panvita Galex : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:19, 25:22, 27:25
Calcit Volleyball : ACH Volley (0 : 3) 16:25, 17:25, 23:25

5. krog (26.02.2011 19:00:00)

ACH Volley : UKO Kropa (3 : 0) 25:22, 25:21, 25:17
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:20, 25:20, 19:25, 25:22
Panvita Galex : GO Volley (2 : 3) 28:26, 16:25, 22:25, 25:22, 11:15

9. krog (05.03.2011 19:00:00)

GO Volley : UKO Kropa (3 : 2) 25:23, 18:25, 16:25, 26:24, 15:9
Salonit Anhovo : Panvita Galex (0 : 3) 20:25, 25:27, 16:25
ACH Volley : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:14, 21:25, 25:16, 25:17

7. krog (09.03.2011 )

Salonit Anhovo : UKO Kropa (3 : 1) 25:22, 25:21, 23:25, 25:16
ACH Volley : GO Volley (3 : 0) 25:17, 25:11, 25:23
Calcit Volleyball : Panvita Galex (2 : 3) 25:23, 22:25, 20:25, 25:21, 14:16

8. krog (12.03.2011 19:00:00)

UKO Kropa : Calcit Volleyball (0 : 3) 18:25, 14:25, 21:28
Panvita Galex : ACH Volley (0 : 3) 19:25, 23:25, 23:25
GO Volley : Salonit Anhovo (0 : 3) 20:25, 19:25, 23:25

6. krog (19.03.2011 17:30:00)

UKO Kropa : Panvita Galex (2 : 3) 25:21, 26:24, 16:25, 20:25, 10:15
GO Volley : Calcit Volleyball (3 : 2) 25:18, 24:26, 19:25, 25:19, 15:13
Salonit Anhovo : ACH Volley (0 : 3) 22:25, 17:25, 20:25

10. krog (23.03.2011 19:00:00)

UKO Kropa : ACH Volley (2 : 3) 20:25, 22:25, 22:25, 25:21, 15:6
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo (2 : 3) 26:24, 25:22, 24:26, 24:26, 10:15
GO Volley : Panvita Galex (1 : 3) 25:27, 25:14, 22:25, 19:25
1. ACH Volley 10 0 35
2. Panvita Pomgrad 6 4 21
3. Salonit Anhovo 5 5 20
4. Calcit Volleyball 3 7 19
5. GO Volley 4 6 11
6. UKO Kropa 2 8 8

Zelena skupina

Končnica

1/4 FINALE - 1. tekma (30.03.2011 19:00:00)

Triglav Kranj : Panvita Galex (2 : 3) 25:18, 25:20, 21:25, 18:25, 9:15
Gokop Fram : ACH Volley (0 : 3) 13:25, 18:25, 22:25
UKO Kropa : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:23, 20:25, 25:18, 25:21
GO Volley : Calcit Volleyball (3 : 0) 25:21, 25:22, 30:28

1/4 FINALE - 2. tekma (02.04.2011 19:30:00)

Panvita Galex : Triglav Kranj (3 : 0) 25:20, 25:23, 25:23
ACH Volley : Gokop Fram (3 : 0) 25:20, 25:15, 25:15
Calcit Volleyball : GO Volley (3 : 1) 25:27, 25:21, 25:22, 25:18
Salonit Anhovo : UKO Kropa (2 : 3) 25:22, 25:14, 21:25, 22:25, 13:15

1/4 FINALE - 3. tekma (06.04.2011 )

Calcit Volleyball : GO Volley

1/2 FINALE - 1. tekma (09.04.2011 18:30:00)

UKO Kropa : Panvita Galex (3 : 0) 25:23, 25:15, 25:13
GO Volley : ACH Volley (0 : 3) 18:25, 16:25, 18:25

1/2 FINALE - 2. tekma (13.04.2011 20:00:00)

Panvita Galex : UKO Kropa (3 : 1) 17:25, 25:16, 25:22, 25:18
ACH Volley : GO Volley (3 : 0) 25:19, 25:10, 25:19

1/2 FINALE - 3. tekma (16.04.2011 19:30:00)

Panvita Galex : UKO Kropa (2 : 3) 20:25, 25:23, 20:25, 25:22, 14:16

3. MESTO - 1. tekma (20.04.2011 20:00:00)

GO Volley : Panvita Galex (3 : 0) 25:20, 25:17, 25:17

3. MESTO - 2. tekma (23.04.2011 19:30:00)

Panvita Galex : GO Volley (2 : 3) 19:25, 18:25, 25:22, 25:22, 11:15

Prijateljska tekma

20.08.2010 - Panvita Galex : Rep. Kameruna (2 : 3) 16:25, 25:22, 21:25, 20:25, 25:21
25.08.2010 - Rep. Kameruna : Panvita Galex (3 : 2) 24:26, 25:19, 25:19, 24:26, 15:8
27.08.2010 - Panvita Galex : Rep. Indije (3 : 2) 19:25, 25:22, 25:21, 17:25, 15:9
02.09.2010 - Panvita Galex : UKO Kropa (4 : 1) 25:21, 24:26, 25:18, 25:21, 25:19
08.09.2010 - Triglav Kranj : Panvita Galex (2 : 2) 25:23, 25:27, 16:25, 25:18
12.09.2010 - Panvita Galex : Calcit Volleyball (1 : 4) 18:25, 25:22, 23:25, 24:26, 13:15
14.09.2010 - Fino Kaposvar : Panvita Galex (1 : 3) 25:19, 23:25, 19:25, 17:25
17.09.2010 - OK Radnički Kragujevac : Panvita Galex (0 : 3) 22:25, 21:25, 24:26
17.09.2010 - TSV Sparkasse Hartberg : GO Volley (2 : 3) 20:25, 26:24, 15:25, 25:16, 8:15
18.09.2010 - OK Radnički Kragujevac : GO Volley (0 : 3) 17:25, 15:25, 19:25
18.09.2010 - TSV Sparkasse Hartberg : Panvita Galex (1 : 3) 25:22, 14:25, 20:25, 19:25
18.09.2010 - OK Radnički Kragujevac : TSV Sparkasse Hartberg (3 : 2) 20:25, 29:27, 19:25, 25:17, 15:11
18.09.2010 - GO Volley : Panvita Galex (2 : 3) 25:23, 23:25, 25:22, 22:25, 12:15
23.09.2010 - Salonit Anhovo : Panvita Galex (2 : 3) 25:22, 19:25, 22:25, 25:20, 8:15
24.09.2010 - Segrate 1978 Milano : Panvita Galex (3 : 0) 25:22, 25:23, 25:20
25.09.2010 - Panvita Galex : Eurogrupe Gela (1 : 3) 25:22, 23:25, 19:25, 18:25
29.09.2010 - Panvita Galex : Salonit Anhovo (2 : 3) 25:23, 18:25, 22:25, 25:23, 14:16
08.12.2010 - Panvita Galex : Rep. Kanade (2 : 3) 21:25, 25:18, 25:22, 22:25, 13:15
08.01.2011 - Calcit Volleyball : Panvita Galex (0 : 4) 17:25, 19:25, 16:25, 21:25

Mednarodne tekme

Pokal Slovenije

1/8 finala (20.10.2010 18:00:00)

Fužinar Metal Ravne : Panvita Galex (0 : 3) 17:25, 20:25, 24:26

1/4 finala (03.11.2010 19:00:00)

Salonit Anhovo : Panvita Galex (2 : 3) 25:21, 25:23, 22:25, 18:25, 7:15
Panvita Galex : Salonit Anhovo (2 : 3) 19:25, 24:26, 25:14, 25:23, 13:15

Avto Rajh Open

Mevza Cup

CEV Volleyball Challenge Cup - Men