• PetrolIntering holdingSpovanoPanvitaImo-RealFrontLab d.o.o.Hakl ITAvto RajhVigrosZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.Jože ŽagarSGPVigrosHakl ITKratchowillPetrolZavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITHelosMlinopekPranglPanvitaPetrolPekarna in kava bar KuzmičPranglFrontLab d.o.o.ZvezdaSGPprofektZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.Intering holdingEnergija plusZavarovalnica Triglav, d.d.Intering holdingImo-RealPetrolalualpremSpovanoEL PuhanEnergija plusKratchowillPanvitaSGPAvto RajhPekarna in kava bar KuzmičPanvitaZvezdaSGP

Sezona 2012/2013

Avto Rajh Tournament

Maximusov turnir

1. DOL

1. krog (06.10.2012 18:00:00)

Hiša na kolesih : Salonit Anhovo (1 : 3) 18:25, 11:25, 25:23, 22:25
Panvita Pomgrad : Maribor (0 : 3) 20:25, 20:25, 21:25
Krka : UKO Kropa (3 : 0) 25:23, 25:18, 25:20
GO Volley : Šoštanj Topolšica (3 : 1) 20:25, 25:20, 25:19, 25:22

2. krog (13.10.2012 18:00:00)

Salonit Anhovo : Šoštanj Topolšica (3 : 2) 25:16, 17:25, 16:25, 25:20, 15:13
UKO Kropa : GO Volley (2 : 3) 22:25, 22:25, 26:24, 27:25, 12:15
Maribor : Krka (3 : 0) 25:19, 25:23, 25:15
Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (0 : 3) 17:25, 26:28, 25:27

3. krog (20.10.2012 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 2) 25:23, 25:20, 19:25, 12:25, 15:11
Krka : Hiša na kolesih (1 : 3) 20:25, 20:25, 25:20, 19:25
GO Volley : Maribor (0 : 3) 14:25, 22:25, 13:25
Šoštanj Topolšica : UKO Kropa (3 : 0) 25:16, 25:17, 25:21

4. krog (27.10.2012 18:00:00)

Salonit Anhovo : UKO Kropa (3 : 0) 25:20, 25:20, 25:12
Maribor : Šoštanj Topolšica (3 : 1) 24:26, 25:22, 25:11, 25:17
Hiša na kolesih : GO Volley (0 : 3) 19:25, 19:25, 23:25
Panvita Pomgrad : Krka (3 : 0) 25:23, 25:17, 25:20

5. krog (03.11.2012 20:00:00)

Krka : Salonit Anhovo (0 : 3) 17:25, 23:25, 22:25
GO Volley : Panvita Pomgrad (2 : 3) 27:25, 28:26, 24:26, 24:26, 9:15
Šoštanj Topolšica : Hiša na kolesih (2 : 3) 25:19, 24:26, 29:27, 19:25, 13:15
UKO Kropa : Maribor (0 : 3) 15:25, 21:25, 19:25

6. krog (10.11.2012 18:00:00)

Salonit Anhovo : Maribor (3 : 0) 25:22, 25:22, 26:24
Hiša na kolesih : UKO Kropa (3 : 0) 25:18, 25:21, 25:16
Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica (3 : 1) 33:35, 25:21, 26:24, 37:35
Krka : GO Volley (2 : 3) 20:25, 25:16, 25:23, 23:25, 10:15

7. krog (17.11.2012 18:00:00)

GO Volley : Salonit Anhovo (1 : 3) 25:22, 23:25, 12:25, 19:25
Šoštanj Topolšica : Krka (3 : 2) 20:25, 19:25, 25:22, 25:18, 15:13
UKO Kropa : Panvita Pomgrad (0 : 3) 24:26, 16:25, 15:25
Maribor : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:20, 25:21, 21:25, 25:17

8. krog (24.11.2012 17:00:00)

Salonit Anhovo : Hiša na kolesih (3 : 2) 22:25, 25:18, 23:25, 25:15, 15:13
Maribor : Panvita Pomgrad (1 : 3) 25:23, 23:25, 15:25, 15:25
UKO Kropa : Krka (2 : 3) 20:25, 25:23, 15:25, 25:15, 8:15
Šoštanj Topolšica : GO Volley (3 : 1) 25:17, 25:21, 22:25, 25:20

9. krog (01.12.2012 17:00:00)

Šoštanj Topolšica : Salonit Anhovo (1 : 3) 16:25, 26:24, 18:25, 17:25
GO Volley : UKO Kropa (2 : 3) 17:25, 21:25, 25:19, 26:24, 10:15
Krka : Maribor (3 : 0) 25:23, 25:23, 25:22
Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 2) 25:21, 21:25, 25:20, 22:25, 15:13

10. krog (08.12.2012 19:00:00)

Hiša na kolesih : Krka (3 : 0) 25:22, 25:22, 25:14
Maribor : GO Volley (3 : 1) 23:25, 25:20, 25:9, 25:20
UKO Kropa : Šoštanj Topolšica (0 : 3) 22:25, 27:29, 16:25

11. krog (15.12.2012 20:00:00)

UKO Kropa : Salonit Anhovo (0 : 3) 18:25, 14:25, 10:25
Šoštanj Topolšica : Maribor (3 : 1) 17:25, 25:21, 25:23, 25:17
GO Volley : Hiša na kolesih (1 : 3) 20:25, 25:16, 20:25, 23:25
Krka : Panvita Pomgrad (1 : 3) 16:25, 21:25, 25:22, 28:30

10. krog (18.12.2012 19:00:00)

Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 1) 27:29, 25:22, 25:21, 25:19

12. krog (12.01.2013 17:00:00)

Salonit Anhovo : Krka (3 : 0) 25:12, 26:24, 25:16
Panvita Pomgrad : GO Volley (3 : 1) 25:22, 25:17, 22:25, 25:16
Hiša na kolesih : Šoštanj Topolšica (2 : 3) 18:25, 25:18, 25:16, 22:25, 13:15
Maribor : UKO Kropa (3 : 2) 19:25, 25:18, 25:20, 20:25, 15:5

13. krog (19.01.2013 17:00:00)

Maribor : Salonit Anhovo (0 : 3) 23:25, 20:25, 15:25
UKO Kropa : Hiša na kolesih (0 : 3) 22:25, 19:25, 17:25
Šoštanj Topolšica : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:19, 25:18, 26:24
GO Volley : Krka (3 : 2) 21:25, 25:19, 20:25, 25:14, 15:13

14. krog (26.01.2013 17:00:00)

Salonit Anhovo : GO Volley (3 : 0) 25:12, 25:21, 25:19
Krka : Šoštanj Topolšica (2 : 3) 27:29, 25:13, 25:21, 18:25, 12:15
Panvita Pomgrad : UKO Kropa (3 : 1) 25:18, 22:25, 25:22, 25:23
Hiša na kolesih : Maribor (3 : 0) 25:18, 25:22, 30:28
1. Salonit Anhovo 13 1 38
2. Panvita Pomgrad 11 3 30
3. Maribor 8 6 23
4. Šoštanj Topolšica 8 6 23
5. Hiša na kolesih 7 7 23
6. GO Volley 5 9 14
7. Krka 3 11 12
8. UKO Kropa 1 13 5

3. DOL - vzhod

Modra skupina

1. krog (02.02.2013 19:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Maribor (3 : 0) 25:20, 25:19, 25:16
Šoštanj Topolšica : Calcit Volleyball (1 : 3) 25:22, 14:25, 20:25, 20:25
Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (1 : 3) 18:25, 25:23, 19:25, 20:25

2. krog (06.02.2013 18:00:00)

Maribor : Salonit Anhovo (1 : 3) 25:20, 23:25, 11:25, 22:25
Calcit Volleyball : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:16, 25:21, 27:25
ACH Volley Ljubljana : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:12, 25:17, 25:13

3. krog (09.02.2013 19:00:00)

Šoštanj Topolšica : Maribor (0 : 3) 15:25, 17:25, 20:25
Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana (2 : 3) 25:23, 32:30, 16:25, 21:25, 11:25
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (3 : 0) 25:16, 25:19, 25:23

4. krog (13.02.2013 20:00:00)

Maribor : Calcit Volleyball (2 : 3) 25:15, 25:21, 25:27, 19:25, 14:16
ACH Volley Ljubljana : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:20, 25:19, 24:26, 25:22
Šoštanj Topolšica : Panvita Pomgrad (3 : 0) 31:29, 25:15, 25:21

5. krog (16.02.2013 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Maribor (3 : 1) 25:20, 22:25, 36:34, 25:20
Salonit Anhovo : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:9, 25:19, 25:21
Calcit Volleyball : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 9:25, 18:25, 16:25

6. krog (20.02.2013 19:00:00)

Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:23, 22:25, 25:19, 25:23
Maribor : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 21:25, 18:25, 13:25
Calcit Volleyball : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:21, 25:17, 25:14

7. krog (23.02.2013 20:00:00)

Salonit Anhovo : Maribor (3 : 0) 25:15, 25:15, 25:18
Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball (3 : 2) 18:25, 22:25, 25:22, 25:23, 16:14
Šoštanj Topolšica : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 21:25, 15:25, 14:25

8. krog (27.02.2013 19:00:00)

Maribor : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:22, 30:28, 25:20
ACH Volley Ljubljana : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:17, 25:11, 25:12
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:23, 27:25, 25:17

9. krog (02.03.2013 18:00:00)

Calcit Volleyball : Maribor (2 : 3) 25:22, 20:25, 17:25, 25:15, 12:15
Salonit Anhovo : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 23:25, 21:25, 15:25
Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica (3 : 2) 25:18, 17:25, 22:25, 25:23, 15:7

10. krog (06.03.2013 19:45:00)

Maribor : Panvita Pomgrad (0 : 3) 24:26, 22:25, 22:25
Šoštanj Topolšica : Salonit Anhovo (0 : 3) 18:25, 18:25, 20:25
ACH Volley Ljubljana : Calcit Volleyball (3 : 1) 20:25, 25:21, 25:19, 25:22
1. ACH Volley Ljubljana 10 0 35
2. Salonit Anhovo 7 3 27
3. Calcit Volleyball 5 5 22
4. Panvita Pomgrad 4 6 15
5. Maribor 3 7 9
6. Šoštanj Topolšica 1 9 6

Zelena skupina

Končnica

1/4 FINALE - 1. tekma (13.03.2013 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Maribor (3 : 0) 25:18, 25:22, 28:26

1/4 FINALE - 2. tekma (15.03.2013 18:00:00)

Maribor : Panvita Pomgrad (1 : 3) 25:19, 23:25, 18:25, 20:25

1/2 FINALE - 1. tekma (23.03.2013 18:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Panvita Pomgrad (3 : 2) 25:21, 32:34, 23:25, 25:18, 17:15

1/2 FINALE - 2. tekma (27.03.2013 19:00:00)

Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana (1 : 3) 15:25, 25:20, 22:25, 26:28

3. MESTO - 1. tekma (06.04.2013 20:00:00)

Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:22, 25:27, 25:19, 25:21

3. MESTO - 2. tekma (13.04.2013 18:00:00)

Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (3 : 1) 13:25, 25:23, 25:21, 25:23

3. MESTO - 3. tekma (20.04.2013 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:17, 25:16, 25:23

Prijateljska tekma

28.09.2012 - Šoštanj Topolšica : Calcit Volleyball (1 : 3) 12:25, 22:25, 27:25, 21:25
28.09.2012 - Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (0 : 3) 21:25, 9:25, 22:25
29.09.2012 - Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (1 : 3) 16:25, 21:25, 25:23, 21:25
29.09.2012 - Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:18, 25:18, 30:28
29.09.2012 - Salonit Anhovo : Šoštanj Topolšica (0 : 3) 21:25, 26:28, 26:28
29.09.2012 - Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball (1 : 3) 18:25, 25:21, 17:25, 15:25
24.10.2012 - Panvita Pomgrad : Centromental (3 : 1) 25:16, 21:25, 25:20, 25:16

Mednarodne tekme

Pokal Slovenije

1/8 finala (11.10.2012 20:00:00)

TAB Mežica : Panvita Pomgrad (0 : 3) 16:25, 12:25, 15:25
Panvita Pomgrad : TAB Mežica (3 : 0) 25:20, 25:14, 25:19

1/4 finala (07.11.2012 20:00:00)

Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (1 : 3) 25:15, 21:25, 14:25, 15:25
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 2) 25:19, 25:17, 24:26, 28:30, 15:13

Avto Rajh Open

Mevza Cup

CEV Volleyball Challenge Cup - Men